Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

25 липня 2016 р.
      
№ 14, 16.04.2014 р.

МОРСЬКИЙ КАРАВАН ПРЯМУЄ ДО ОДЕСИ

  16 квітня, захоплені російською стороною під час анексії Криму кілекторне судно "Шостка" і танкер "Судак", згідно з досягнутими в ході переговорного процесу домовленостями, повернуті Військово-Морським Силам Збройних Сил України. По обіді судна допоміжного флоту залишили Стрілецьку бухту Севастополя та попрямували курсом до Одеси.

  Як зазначив командир бригади надводних кораблів капітан 1 рангу Олексій Доскато, з метою перебазування плавзасобів до нового місця дислокації командуванням флоту були сформовані перегінні команди з офіцерського складу та військовослужбовців служби за контрактом, що мають багатий досвід далеких морських походів.

  -  Діями перегінного екіпажу на переході морем на кілекторному судні "Шостка" керує старший помічник командира корабля управління "Славутич" капітан 3 рангу Денис Гриценко, - повідомив капітан 1 рангу Олексій Доскато. - Перегінну команду на танкері "Судак" очолює капітан-лейтенант Павло Рудь з ракетного корвета "Придніпров’я". Сподіваюсь, що військові моряки забезпечать надійну та безаварійну роботу механізмів суден, на яких вони раніше в море не виходили. Останніми роками, у Севастополі, команди даних суден забезпечення складалися виключно із цивільних моряків.

  За словами командира бригади перегінним командам визначені обов’язки за спеціальностями, моряки несуть вахти рульових, мотористів, сигнальників тощо. У нейтральних водах Чорного моря моряки виконають ритуал підйому Військово-морського прапору. На даний час обидва судна знаходяться у задовільному технічному стані.


https://www.youtube.com/watch?v=vFt33rTESTM


https://www.youtube.com/watch?v=QLUBRztdzIM


Версія для друку

Для додавання коментарів, будь ласка, авторизуйтесь.

Логін:
Пароль:
Якщо Ви ще не зареєстровані, пройдіть миттєву реєстрацію

Архів